سایت رسمی شرکت آرسین شیمی پویش : 44263671, 44263672
منو
بوتیل دی گلیکول
    بازديد : 37 | تاريخ : 1398/11/29 | به اشتراک بگذاريد Share

بوتیل دی گلیکول

, , , ,

بوتیل دی گلیکول

بوتیل دی گلیکولبوتیل دی گلیکول، یک ماده شیمیایی شفاف و بی رنگ با بوی ملایم و دارای نقطه جوش بالایی است و فراریت کمتری دارد. خواص این ماده شیمیایی شباهت زیادی به بوتیل گلیکول دارد. این ماده همانند سایر گلیکول اترها، ماهیت دوگانه دارد و در ساختار خود دارای گروه های عاملی اتر و الکل است. این ماده خود یک حلال بوده و با طیف وسیعی از حلال های آلی از جمله : هیدروکربن های آلیفاتیک، اترها، الکل ها، کتون ها ، آلدئیدها، گلیکول ها و آب ترکیب می شود.

بوتیل دی گلیکول به دلیل قابلیت ترکیب پذیری بسیار عالی، می تواند به عنوان یک حلال عالی در بسیاری از زمینه های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. هم چنین به دلیل ماهیت شیمیایی که دارد واکنش های الکلی مثل: اکسیداسیون، تولید استات و الکل ها و اترها، استرها و همچنین ایجاد پراکسید در حضور اکسیژن را انجام می دهد .

قیمت بوتیل دی گلیکول استات-بوتیل دی گلیکول استات-بوتیل دی گلیکول-فروش بوتیل دی گلیکول استات-بوتیل دی گلیکول چیست

نام :*
رايانامه:
متن نظر:*
تصوير امنيتي:*

تجهیزات آزمایشگاهی

.:: آرسین شیمی پویش ::. - بوتیل دی گلیکول

مواد آزمایشگاهی

اقلام مورد نیاز دانشجوها
کالای آزمایشگاهی

زمستان10%

تخفيف ويژه دانشگاهیان

Merck مواد آزمایشگاهی


محصولات آزمایشگاهی معتبر در دنیا را از آرسین شیمی پویش بخواهید

محیط کشت, مواد آزمایشگاهی مرک و سیگما, مواد صنعتی, نانو ذرات, تیترازول و کیت های اندازه گیری, محلول های استاندارد, تجهیزات دمایی آزمایشگاهی, تجهیزات عمومی آزمایشگاهی, تجهیزات اندازه گیری عمومی, وزنه و جعبه وزنه, تجهیزات آزمایشگاه شیمی و میکروبی, اقلام مصرفی آزمایشگاه, ظروف و شیشه آلات آزمایشگاهی, ظروف پلاستیکی آزمایشگاهی, ظروف آزمایشگاهی تخصصی

طراحی قالب توسط مهدی نت ، اجرا و پشتیبانی توسط بیزنا